Jaki kredyt wybra?

Jaki kredyt wybra? - Wybieramy optymalny kredyt

All Entries sorted by date posted

 • Kredyt gotówkowy w InBanku. · 12 dni temu

  Kredyt dla nowych klientów InBanku.

  W ofercie InBanku możemy znaleźć propozycję kredytu gotówkowego skierowanego do nowych klientów banku. Bank jest dosyć nowy na rynku, a już ma wielu zadowolonych klientów. Stara się tak przygotowywać oferty, aby skorzystała z nich jak największa liczba osób. Dokumenty jakie są wymagane, aby można było wziąć taki kredyt to przede wszystkim dowód osobisty. Trzeba również mieć pod ręką numer telefonu, adres email oraz numer rachunku bankowego, na który bank przeleje pożyczone przez nas pieniądze. Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie obywatelstwa Polskiego i stałego adresu zamieszkania. W banku będziemy również musieli przedstawić zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach. Jest to kredyt, który jest dostępny całkowicie online i nie trzeba zawierać żadnej dodatkowej umowy, ani też nie trzeba zawierać umowy ubezpieczenia naszego zobowiązania. Minimalna kwota kredytu jaką możemy wziąć to 2 tysiące złotych, zaś maksymalna kwota kredytu wynosi 50 tysięcy złotych. Zakres kwot nie jest bardzo duży dlatego też jest oferta idealna dla osób, które szukają zobowiązania nie na dużą kwotę, a jednocześnie na bardzo dobrych warunkach.

 • Kredyty pozwalają na spełnienie marzeń. · 85 dni temu

  Poszukiwania kredytu gotówkowego, który pod każdym względem byłby dla nas idealny nie jest wcale takie proste. Jak warunki są dobre to coś inne sprawia, że oferta jest dla nas mniej interesująca. Zawsze zanim zdecydujemy się na jakikolwiek kredyt powinniśmy sprawdzić kilka ofert. Wydaje nam się czasami, że oferty niczym się od siebie nie różnią, a po bliższej analizie każdej z nich widzimy, że jedna jest bardziej dla nas korzystna i to na nią powinniśmy się zdecydować. Powodów, dla których decydujemy się na wzięcie kredytów gotówkowych jest wiele. Każdy ma jakiś cel na jaki potrzebne są mu pieniądze i jakich nie jest w stanie sam odłożyć. Biorąc kredyt mamy od razu potrzebne nam pieniądze i co ważne możemy je spłacać w ratach na jakie nas stać. Powody brania kredytów można w pewien sposób powiązać z porami roku. W każdej kredyty brane są z zupełnie innego powodu.

 • Porównywanie kredytów gotówkowych na stronach internetowych · 153 dni temu

  W dzisiejszych czasach zaciągnie kredytów gotówkowych jest bardzo popularnym zjawiskiem, ponieważ społeczeństwo stale się rozwija i chce polepszyć swoją stopę życiową. Dzięki temu można wyjechać na wymarzone wakacje zagranicę bądź wyremontować mieszkanie, aby zwiększyć jego standard. W dodatku banki proponują bardzo szeroką gamę produktów tego rodzaju, co wiąże się z łatwością zaciągania kredytów gotówkowych.

  Porównywanie ofert kredytów w sieci internetowej

  Bardzo popularną czynnością związaną z wyszukiwaniem ofert kredytów gotówkowych jest porównywanie propozycji banków na stronach internetowych. Odpowiednio przygotowane do tego placówki finansowe, oferują na swoich stronach internetowych możliwość porównania najważniejszych kwestii znajdujących się w umowach kredytowych. Zaliczają się do nich na pewno wysokość zaciągniętego zobowiązania, długość spłaty kredytu, wysokość oprocentowania ale również wysokość rat spłacanych co miesiąc. Każdy z potencjalnych klientów zwraca uwagę właśnie na te składniki, dlatego placówki tego rodzaju dbają o to, żeby były one opisane w jasny sposób. Wtedy właśnie istnieje większe prawdopodobieństwo, że informacja taka będzie czytelna i zrozumiała dla każdego odbiorcy.

 • Kredyty gotówkowe - jaki najlepszy. · 210 dni temu

  Kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas.

  Bank BGŻ BNP Paribas oferuje nam kredyt gotówkowy. Nazywa się go Oszczędzającym Kredytem Gotówkowym. Pożyczając w ramach tej oferty kwotę dwóch tysięcy złotych na okres dwunastu miesięcy bank wyliczy nam koszta kredytu w wysokości 361,84 złote. RRSO jest równe 36,87%. Na podstawie wszystkich parametrów bank wyliczy nam ratę miesięczną w wysokości 196,82 złote. Maksymalna kwota o jaką można ubiegać się w tym banku to kwota dwustu tysięcy złotych. Kredyt możemy rozłożyć na okres osiemdziesięciu dwóch miesięcy. Kredyt w takich maksymalnych parametrach będzie nas kosztował niecałe siedemdziesiąt tysięcy złotych. RRSO będzie niewielkie i wyniesie 9,22%. Na tej podstawie bank wyliczy nam ratę miesięczną w wysokości 3203,13 złotych. Oferta kredytu gotówkowego w BGŻ BNP Paribas skierowana jest dla nowych klientów. Wystarczy udać się po kredyt z dowodem osobistym i z dokumentem, który potwierdzi nasze źródło dochodów. Na samą decyzję kredytową czeka się około trzech dni roboczych. Kredyt ma oprocentowanie w granicach od 0% do 9,99%, zaś prowizja waha się w przedziale od 0% do 5%. Co do ograniczeń wiekowych z oferty kredytu mogą skorzystać osoby w wieku od osiemnastu do siedemdziesięciu pięciu lat.

 • Najkorzystniejsze produkty bankowe · 245 dni temu


  Produkty finansowo-bankowe, cieszą się obecnie ogromną popularnością. Każdy w mniejszym lub większym stopniu z nich korzysta i to w różnych celach. Produkty te są niezwykle urozmaicone i ciekawe, są przeznaczone dla różnych grup wiekowych, spełniają więc wszystkie oczekiwania. Najpopularniejsze produkty finansowe, to konta bankowe o różnym przeznaczeniu, karty kredytowe, pożyczki krótko i długo terminowe, kredyty mieszkaniowe, hipoteczne i samochodowe, lokaty itp. Każdy z tych produktów ma swoje przeznaczenie i jest skierowany do konkretnej grupy klientów.

 • Bank uniwersalny. · 313 dni temu

  Bank Pekao- największy w Polsce Bank uniwersalny.

  Jednym z większym banków uniwersalnych jakie mamy w Polsce jest Bank Pekao. Został on utworzony jako spółka akcyjna. Jego Głowna siedziba znajduje się w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej. Prezesem banku jest Luigi Lovaglio. Bank założono w 1929 roku w formie państwowego banku komercyjnego, a jego formą prawną jest spółka akcyjna. Bank ma o kilku lat swoje notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jest on również pod kontrolą UniCredit. Grupę banku PKO S.A. współtworzą zarówno instytucje niefinansowe jak i finansowe. Oferta banku jest kierowana zarówno do instytucji jak i do klientów indywidualnych. Grupa kapitałowa składa się z kilku spółek zależnych. Około 40% akcji banku należy do UniCredit, zaś reszta akcji należy do pozostałych inwestorów. Bank jest aż trzykrotnym zwycięzcą Złotego Bankiera w kategorii Innowacja za płatności mobilne PeoPay, za wielowalutową kartę oraz za biometryczna metodę uwierzytelniania korporacji. Bank ma na swoim koncie jeszcze cała masę wartościowych nagród w różnych dziedzinach. Bez wątpienia jest to jeden z lepiej działających i bardziej popularnych banków jakie mamy w Polsce. Ma na swoim koncie wielu bardzo zadowolonych z usług klientów.

 • Co warto wiedzieć biorąc kredyt gotówkowy · 343 dni temu

  Decydując się na zaciągnięcie kredytu gotówkowego powinniśmy dokładnie zapoznać się ze wszystkimi dodatkowym kwestiami z którymi będzie związane nasze zobowiązanie. Jest wiele kwesti które są bardzo istotne przy wyborze odpowiedniej oferty kredytowej. Niektóre banki niestety mogą zaskoczyć nas mało przyjemnymi dla nas haczykami więc warto dokładnie zapoznać się z umową cennikiem oraz ofertą banku.

  Oferta banku

  Pierwsza kwestia o jaką powinniśmy zapytać to możliwość negocjowania oprocentowania naszego kredytu. Oczywiście będzie to możliwe w banku w którym jesteśmy już klientem, inne banki raczej nie zdecydują się na takie negocjacje. Różnica nie będzie duża jednak w skali kilku lat może okazać się naprawdę korzystna.

 • Co należy wiedzieć o kredytach wykonywanych przez Internet. · 375 dni temu

  Z pewnością bankowość elektroniczna może dać możliwość wykonania różnego rodzaju operacji finansowych bezpośrednio przez Internet. O czym w tym przypadku należy powiedzieć? Jest to oczywiście kredyt gotówkowy online. Dlaczego tak w zasadzie jest to rozwiązanie skuteczne? Istnieją korzyści i niekorzyści z zastosowania ze zdecydowanie się na taki wybór.

 • Pożyczki bez zbędnych procedur · 483 dni temu

  Pożyczki bez zbędnych procedur są ofertami dostępnymi szeroko, które spotykamy zarówno w firmach pożyczkowych, jak też w bankach. Dużo banków, jak i firm pozabankowych deklaruje swoje pożyczki jako osiągalne w bardzo łatwy sposób bez zbytecznych procedur, niemniej jednak czasami okazuje się, że owe zbędne procedury kształtują w naprawdę odmienny sposób.

  Co się kryje pod pojęciem minimum formalności?

  W życiu nie spotkamy się z sytuacją, że formalności nie będzie od początku do końca, że kredyt uzyskamy, nie okazując, chociażby dokumentu osobistego, na piękna gębę. Minimum procedur winno zostać zatrzymane, nie ulega wątpliwości, że dla nas jest najakuratniej, jak oczekuje się od nas jak najmniej. Fundamentalną formalnością jest doniesienie dowodu tożsamości, który pozwoli na weryfikację naszej tożsamości oraz danych. Odstępstwa od tego warunku występują jedynie w wypadku umów zawieranych elektronicznie on-line, wtedy dowód może być zastąpiony przelewem autoryzacyjnym. Co więcej, od czasu do czasu występuje konieczność weryfikacji nie jednego, ale dwóch dokumentów tożsamości, z których drugim może być np. paszport czy też legitymacja emeryta rencisty.

 • Kredyty gotówkowe · 588 dni temu


  Świat kredytów dzieli się obecnie na dwa grupy. Pierwsza grupa to kredyty bezgotówkowe, czyli chociażby te, które w całości zostają przelane i wypłacone na konto bankowe danego kredytobiorcy. Druga grupa kredytów, to kredyty gotówkowe, czyli te, które w całości zostają wypłacone tylko i wyłącznie gotówką, stąd też taka ich nazwa a nie inna.

Categories