Jaki kredyt wybrać?

Jaki kredyt wybrać? - Wybieramy optymalny kredyt

All Entries sorted by date posted

 • Zalety kredytów gotówkowych · 184 dni temu

  Kredyt gotówkowy – to pojęcie słyszał zapewne każdy z nas. Nie zawsze wiemy jednak z czym się ono dokładnie wiąże. Jakie są zalety tego produktu bankowego?

  Kredyt gotówkowy cieszy się sporą popularnością wśród ludzi. Dlaczego tak jest? Przede wszystkim decyzja dotycząca przyznania kredytu gotówkowego zostaje podjęta przez bank dość szybko. Wiąże się on bowiem z dużo mniejszą ilością formalności niż inne kredyty pokroju hipotecznych. Również dlatego możemy go otrzymać w krótkim czasie. Dla wielu osób wygoda tego rodzaju rozwiązania jest porównywalna z pożyczką pozabankową. Oczywiście w przypadku pożyczki wymagania są zazwyczaj znacznie niższe. W przypadku kredytu gotówkowego i tak musimy cechować się dobrą historią kredytową oraz odpowiednią zdolnością kredytową. Bank sprawdza dokładnie zazwyczaj klientów ubiegających się o kredyt. Mimo, że nie trwa to bardzo długo. Kolejną dużą zaletą kredytu gotówkowego jest to, że uzyskane w ten sposób finanse możemy przeznaczyć na dowolny cel. Nie musimy więc określać, na co zostanie przeznaczona pożyczka. Istnieje więc możliwość zaciągnięcia zobowiązania, które przeznaczymy częściowo na przykład na zakupy, a drugą część np. na remont lub wakacje. Dowolność jest tutaj pełna. Dodatkowo pieniądze możemy otrzymać już w dosłownie kilka minut od wydania pozytywnej decyzji. Większość banków gwarantuje, że będzie to jeden dzień roboczy.

 • Czy system bankowości detalicznej w Polsce charakteryzuje się bezpieczeństwem? · 239 dni temu

  Kryzys gospodarczy w roku 2020 wymusił na kredytobiorcach i nie tylko pytanie o bezpieczeństwo całego sektora bankowości detalicznej, przechowywania pieniędzy na lokatach, a nawet rachunkach osobistych. Czy system bankowości detalicznej w kraju charakteryzuje się wysokim, średnim, a może niskim poziomem bezpieczeństwa i na jakie scenariusze przeciętny człowiek powinien się przygotować, aby ograniczyć stres?

 • Kredyt gotówkowy – jak przygotować się do rozmowy z konsultantem? · 303 dni temu

  Osoby chcące zaciągnąć kredyt gotówkowy, muszą – przynajmniej przez jakiś czas – rozmawiać na ten temat z konsultantem. Oczywiście nie chodzi tu o jakikolwiek proceduralny przymus, lecz przede wszystkim o częstotliwość telefonów, które (wydawałoby się) dzwonią zwłaszcza wtedy, gdy sami chcemy zaciągnąć interesujące nas zobowiązanie. Jak przygotować się do takiej rozmowy? Sprawdź wskazówki specjalistów na kredytomania.eu.

 • O czym należy pamiętać, biorąc kredyt? · 365 dni temu

  Nie ma wątpliwości co do tego, że równie często jak życie daje nam ogromne szanse i okazje, zapewnia nam też stres i nerwy spowodowane nagłymi wydatkami, które wielokrotnie wymagają od nas znacznych sum. Niestety, bardzo często nie dysponujemy takimi pieniędzmi, by chociażby pokryć koszty nagłego leczenia czy zakupu leków albo żeby zapewnić naszym pociechom godną edukację, taką, o jakiej sobie zamarzyły. W każdej z tych sytuacji warto zastanowić się nad ofertą banków, które oferują kredyty gotówkowe. Tak się złożyło, że przyszło nam żyć w czasach, w których rynek bankowości z roku na rok coraz bardziej się rozwija – pojawia się coraz więcej nowych, raczkujących banków, a zarówno te nowe, jak i te z długą już tradycją mają w swoim zasobnym repertuarze coraz więcej różnych ofert, wśród których każdy, niezależnie od potrzeb, wymagań i możliwości, może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Na co jednak należy zwracać uwagę, gdy chcemy wziąć kredyt?

 • Dlaczego warto wziąć kredyt gotówkowy? · 443 dni temu

  Kredyt gotówkowy, to rozwiązanie po które sięga coraz więcej osób, czy warto z niego skorzystać? I na jakich warunkach działa?

  Kredyt gotówkowy jest kredytem udzielanym w gotówce przez instytucje finansowe takie jak bank. Zazwyczaj jego cel jest dowolny. Jest on udzielany w postaci środków pieniężnych, mogą być one wypłacone fizycznie lub za pośrednictwem rachunku bankowego. Jakie są zalety kredytu gotówkowego? Przede wszystkim jego uniwersalny charakter, nie musimy informować kredytodawcy o tym, w jakim celu zaciągamy kredyt. Sam proces nie jest też szczególnie skomplikowany, składamy wniosek, a bank sprawdza naszą zdolność kredytową, następnie podejmuje decyzje o zaakceptowaniu lub odrzuceniu naszego wniosku. Jeśli rozpatrzy go pozytywnie wtedy środki przekazywane są na nasze konto. Bardzo często banki nie wymagają przy tym dodatkowych zabezpieczeń. Na rynku znajdziemy sporo ofert kredytów gotówkowych, wiele z nich możemy uzyskać nie wychodząc z domu.

 • Kredyt gotówkowy czy pożyczka z niepewnego źródła? · 518 dni temu

  “Potrzebuję pieniędzy!” – zakrzyknął niemal każdy z nas w pewnym momencie życia. Nie ulega wątpliwości, że stosunkowo często zdarzają się momenty, w których nasz domowy budżet wymaga znacznej reperacji, czy to ze względu na wydatki wywołujące uśmiech na naszych twarzach, takie jak wyjazd za granicę czy spełnienie marzeń w inny sposób, czy to w sytuacji, w której musimy włożyć bardzo dużo pieniędzy w rzeczy niezbędne do godnej egzystencji. Na co by nie były znaczne pieniądze potrzebne, bardzo często rozważamy dwie opcje: kredyty gotówkowe z “normalnego” banku albo dużo łatwiejsze do otrzymania pożyczki pochodzące z nieco mniej pewnych źródeł, takich jak parabanki. Przed podjęciem decyzji na temat sposobu otrzymania znacznej kwoty warto przeanalizować wszystkie “za” i “przeciw” obu opcji.

 • Na co zwrócić szczególną uwagę przy analizie chwilówek? · 570 dni temu

  Coraz więcej firm pożyczkowych, nawet mimo ograniczeń w kształtowaniu kosztów pozaodsetkowych ściąga do siebie nowych kredytobiorców. Analiza chwilówek nie jest specjalnie skomplikowanym zadaniem, natomiast i na tym rynku pojawia się kilka krytycznych finansowych pułapek, aby nie dać się w nie wplątać warto zajrzeć na 17banków.com.

  To bardzo powszechny problem, który często wywołuje dodatkowe problemy formalne i finansowe u kredytobiorców. Na czym polega? Możesz spłacać chwilówki terminowo, ale przy przesunięciu księgowania na koncie firmy pożyczkowej pojawia się już dodatkowo płatne opóźnienie. To wina systemu lub po prostu nieuczciwego podejścia do klienta. Dopytaj koniecznie o terminy księgowania wpłat, a także o możliwość wykonywania szybkich przelewów na konto parabanku, ponieważ to ogromne ułatwienie podczas regulowania zobowiązania. Kilka takich opóźnień prowadzi nawet do pogorszenia zdolności kredytowej, co utrudnia pozyskanie chwilówek w innych markach.

 • Proste kredyty gotówkowe i proste rozwiązania · 658 dni temu

  Od czasu, kiedy kredyty gotówkowe stały się łatwo dostępne wzrasta liczba osób, które swoje materialne plany finansują właśnie w oparciu o kredyt, sprawdź oferty pod adresem 17bankow.com. To rozwiązanie staje się bardzo dobre w momencie, kiedy posiadamy stałe źródło dochodów a nasza historia kredytowa jest w nienaruszonym stanie. Tylko w takich okolicznościach kredyt gotówkowy może być komfortowy a zarazem sprawiać, że będziemy przyszłościowo patrzeć na swoje osiągnięcia. A co w sytuacji, kiedy nasz dochód nie jest regularny. Czy jest możliwe otrzymanie kredytu na preferencyjnych warunkach i co ważniejsze kredytu, który będzie dostosowany do naszych możliwości.

 • Wady i zalety konsolidacji · 716 dni temu

  Konsolidacja to połączenie kilu kredytów w jeden większy i choć faktycznie to rozwiązanie posiada coraz więcej zwolenników posiada ono zarówno wady jak i zalety, sprawdź je szczegóły na dobragotowka.com.pl. Po konsolidację sięgamy z dwóch różnych powodów. Pierwszy powód to, że nie radzimy sobie ze spłatą dotychczasowych kredytów, im więcej ich zaciągamy tym gorsza jest nasza kondycja finansowa aż w końcu może się okazać że przestajemy sobie radzić ze spłatą rat, wówczas konsolidacja może być dobrym rozwiązaniem z uwagi na to, że głównym założeniem konsolidacji jest obniżenie miesięcznej raty. Drugim powodem dla którego Polacy decydują się na konsolidację jest wygoda bądź też inaczej utrzymanie porządku. Spłacanie kilku różnych kredytów z których każdy płatny jest w różnych terminach może być dla nas wielki obciążeniem i utrudnieniem przez co często przestajemy panować nad tymi kredytami. Zanim jednak zdecydujemy się na konsolidację kredytu powinniśmy dobrze przeanalizować swój domowy budżet i sprawdzić czy konsolidacja jest dla nas faktycznie najlepszym rozwiązaniem.

 • Oferty na kredyty gotówkowe i wyszukanie ciekawych · 795 dni temu

  Odpowiednie wyszukanie ofert na kredyty gotówkowe, które dla zainteresowanych osób będą najlepsze nie stanowi obecnie zbyt wielkiego problemu. Pomocny w tej kwestii z pewnością jest Internet i te narzędzia, które można w nim znaleźć.

  Wyszukiwarki kredytów – szybko i bez problemu

  Wyszukiwarki kredytów pozwalają na błyskawiczne znalezienie takich propozycji, które spełniają oczekiwania klientów. Ponieważ każdy ma inne oczekiwania wobec ofert, w wyszukiwarkach można znaleźć możliwość wybrania interesujących kryteriów lub ich samodzielnego wpisania. Najczęściej wybierane są kwoty kredytu, okres spłaty zobowiązania czy też wysokość oprocentowania. Niektóre wyszukiwarki oferują także możliwość wyszukiwania ofert na podstawie podanej wysokości raty miesięcznej. To opcja, po którą bardzo chętnie sięga wiele osób, pozwala bowiem dopasować zobowiązanie do możliwości domowego budżetu.

Categories